İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde 2015 yılından beri hizmet veren Medical Park, İstinye Üniversitesi ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda 2018’in ilk çeyreğinden itibaren modern bir üniversite hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Sağlık hizmetlerindeki yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan İSÜ Medical Park Gaziosmanpaşa; eğitim ve bilimsel çalışmalarıyla da sağlık alanında fark yaratıyor.

Hastane 67.000 m² kapalı alanda 197 yatak kapasitesi ve 15 ameliyathaneye sahip.

Sağlıklı Bir Geleceğin Kapılarını Aralıyor
Yenilikçi tıp teknolojileri, kişiye özel ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle ayrıcalıklı hizmet sunan İSÜ Medical Park Gaziosmanpaşa; teknolojik altyapısından hizmet kalitesine, her biri elde ettiği başarılarıyla alanında otorite kabul edilen akademik unvan sahibi hekim kadrosundan hasta ilişkiler yaklaşımına kadar her alanda adından söz ettiriyor.

Konfor ve Güler Yüzlü Hizmet Bir Arada

İSÜ Medical Park Gaziosmanpaşa, hasta odaklı hizmet anlayışından esinlenerek tasarlanan VM katında ise misafirlerine modern ve şık bir çizgide hizmet veriyor. ‘Değer Katan Hizmet’ anlayışıyla yaratılan VM konsepti; hayata dokunarak deneyim ve performansıyla öne çıkan yüksek standartlarıyla Gaziosmanpaşa’da çıtayı yükseltiyor. Hasta ve yakınlarının konforunun ön planda tutulduğu hastanede otel konforunda sağlık hizmeti sunuluyor.